Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Nem hivatalos végeredmények a vidéki egyéni körzetekben

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A szavazókörök 98,30 százalékának összesítése szerint a következő politikusok szereztek egyéni mandátumot vidéken.
Baranya megye

1. vk. Bókay Endre (MSZP)

2. vk. Szili Katalin (MSZP)

3. vk. Toller László (MSZP)

4. vk. Páva Zoltán (MSZP)

5. vk. Hargitai János (Fidesz-KDNP)

6. vk. Kocsi László (MSZP)

7. vk. Paizs József (MSZP)

Bács-Kiskun megye

1. vk. Nyitray András (Fidesz-KDNP)

2. vk. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP)

3. vk. Lezsák Sándor (Fidesz-KDNP)

4. vk. Balogh József (Fidesz-KDNP)

5. vk. Endre Sándor (Fidesz-KDNP)

6. vk. Font Sándor (Fidesz-KDNP)

7. vk. Semjén Zsolt (Fidesz-KDNP)

8. vk. Szabó Erika (Fidesz-KDNP)

9. vk. Zsigó Róbert (Fidesz-KDNP)

10. vk. Bányai Gábor (Fidesz-KDNP)

Békés megye

1. vk. Molnár László (MSZP)

2. vk. Perjési Klára (MSZP)

3. vk. Erdős Norbert (Fidesz-KDNP)

4. vk. Veress József (MSZP)

5. vk. Domokos László (Fidesz-KDNP)

6. vk. Fetser János (MSZP)

7. vk. Karsai József (MSZP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

1. vk. Fedor Vilmos (MSZP)

2. vk. Simon Gábor (MSZP)

3. vk. Káli Sándor (MSZP)

4. vk. Tompa Sándor (MSZP)

5. vk. Tóth István (MSZP)

6. vk. Faragó Péter (MSZP)

7. vk. Gyárfás Ildikó (MSZP)

8. vk. Gúr Nándor (MSZP)

9. vk. Ódor Ferenc (Fidesz-KDNP)

10. vk. Hörcsik Richárd (Fidesz-KDNP)

11. vk. Szabó György (MSZP)

12. vk. Kovács Tibor (MSZP)

13. vk. Tállai András (Fidesz-KDNP)

Csongrád megye

1. vk. Újhelyi István (MSZP)

2. vk. Sándor Klára (SZDSZ)

3. vk. Botka László (MSZP)

4. vk. Vincze László (Fidesz-KDNP)

5. vk. Szirbik Imre (MSZP)

6. vk. Lázár János (Fidesz-KDNP)

7. vk. Buzás Péter (MSZP)

Fejér megye

1. vk. Warvasovszky Tihamér (MSZP)

2. vk. Gógl Árpád (Fidesz)

3. vk. Kálmán András (MSZP)

4. vk. Ecsődi László (MSZP)

5. vk. Schmidt Ferenc (Fidesz-KDNP)

6. vk. Lengyel Zoltán (Fidesz-KDNP)

7. vk. Kelemen András (Fidesz-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye

1. vk. Medgyasszay László (Fidesz-KDNP)

2. vk. Szakács Imre (Fidesz-KDNP)

3. vk. Balogh József (MSZP)

4. vk. Tóth Tiborné (MSZP)

5. vk. Áder János (Fidesz-KDNP)

6. vk. Ivanics Ferenc (Fidesz-KDNP)

7. vk. Firtl Mátyás (Fidesz-KDNP)

Hajdú-Bihar megye

1. vk. Pósán László (Fidesz-KDNP)

2. vk. Halász János (Fidesz-KDNP)

3. vk. Kósa Lajos (Fidesz-KDNP)

4. vk. Tasó László (Fidesz-KDNP)

5. vk. Gyula Ferencné (MSZP)

6. vk. Csontos János (MSZP)

7. vk. Márton Attila (Fidesz)

8. vk. Tóth József (MSZP)

9. vk. Kiss Attila (Fidesz-KDNP)

Heves megye

1. vk. Nagy Imre (MSZP)

2. vk. Sós Tamás (MSZP)

3. vk. Magda Sándor (MSZP)

4. vk. Érsek Zsolt (MSZP)

5. vk. Godó Lajos (MSZP)

6. vk. Korózs Lajos (MSZP)

Jász-Nagykun-Szolnok megye

1. vk. Gedei József (MSZP)

2. vk. Szekeres Imre (MSZP)

3. vk. Botka Lajosné (MSZP)

4. vk. Iváncsik Imre (MSZP)

5. vk. Farkas Imre (MSZP)

6. vk. Rózsa Endre (MSZP)

7. vk. Herbály Imre (MSZP)

8. vk. Varga Mihály (Fidesz-KDNP)

Komárom-Esztergom megye

1. vk. Schvarcz Tibor (MSZP)

2. vk. Tatai-Tóth András (MSZP)

3. vk. Keleti Győr (MSZP)

4. vk. Zatykó János (MSZP)

5. vk. Tittmann János (MSZP)

Nógrád megye

1. vk. Boldvai László (MSZP)

2. vk. Juhász Gábor (MSZP)

3. vk. Naqy Andor (Fidesz-KDNP)

4. vk. Balla Mihály (Fidesz-KDNP)

Pest megye

1. vk. Harrach Péter (Fidesz-KDNP)

2. vk. Bóth János István (MSZP)

3. vk. Tóth András (MSZP)

4. vk. Fogarasiné Deák Valéria Eszter (MSZP)

5. vk. Tóth Gábor (Fidesz-KDNP)

6. vk. Czerván György (Fidesz-KDNP)

7. vk. Gál Zoltán (MSZP)

8. vk. Jánosi György (MSZP)

9. vk. Keller László (MSZP)

10. vk. Gulyás Dénes (Fidesz-KDNP)

11. vk. Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP)

12. vk. Kuncze Gábor (SZDSZ)

13. vk. Végh Tibor (MSZP)

14. vk. Szűcs Lajos (Fidesz-KDNP)

15. vk. Czinege Imre (MSZP)

16. vk. Czira Szabolcs (Fidesz-KDNP)

Somogy megye

1. vk. Lamperth Mónika (MSZP)

2. vk. Kolber István (MSZP)

3. vk. Grúber Attila (Fidesz-KDNP)

4. vk. Móring József Attila (Fidesz-KDNP)

5. vk. Szászfalvi László (Fidesz-KDNP)

6. vk. Gyenesei István (független)

Szabolcs-Sztamár-Bereg megye

1. vk. Vojnik Mária (MSZP)

2. vk. Tukacs István (MSZP)

3. vk. Juhász Ferenc (MSZP)

4. vk. Berendi László (MSZP)

5. vk. Gazda László (MSZP)

6. vk. Veres János (MSZP)

7. vk. Szép Béla (MSZP)

8. vk. Czomba Sándor (Fidesz-KDNP)

9. vk. Fülöp István (Fidesz-KDNP)

10. vk. Tilki Attila (Fidesz-KDNP)

Tolna megye

1. vk. Braun Márton (Fidesz-KDNP)

2. vk. Tóth Ferenc (Fidesz-KDNP)

3. vk. Potápi Árpád (Fidesz-KDNP)

4. vk. Tóth Gyula (MSZP)

5. vk. Hirt Ferenc (Fidesz-KDNP)

Vas megye


1. vk. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ)

2. vk. Hende Csaba (Fidesz-KDNP)

3. vk. Básthy Tamás (Fidesz-KDNP)

4. vk. Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP)

5. vk. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP)

Veszprém

1. vk. Schwartz Béla (MSZP)

2. vk. Bóka István (Fidesz-KDNP)

3. vk. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP)

4. vk. Lasztovicza Jenő (Fidesz-KDNP)

5. vk. Deák Istvánné (MSZP)

6. vk. Horváth Balázs (Fidesz-KDNP)

7. vk. Pál Béla (MSZP)

Zala megye

1. vk. Gyimesi Endre (Fidesz-KDNP)

2. vk. Göndör István (MSZP)

3. vk. Manninger Jenő Vilmos (Fidesz-KDNP)

4. vk. Nógrádi László (Fidesz-KDNP)

5. vk. Vígh László Győző (Fidesz-KDNP)