Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Az egyéni választókerületek nem hivatalos végeredménye

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
Az úgynevezett billegő kerületek közül csak egyben - Kiskunfélegyházán - fordult meg a választási eredmény, miután összeszámlálták a külföldön leadott szavazatokkal kiegészített szavazóköri voksokat. A nem hivatalos eredmények szerint a következő képviselők szereztek egyéni mandátumot.
Baranya megye

1. vk. Bókay Endre (MSZP)

2. vk. Szili Katalin (MSZP)

3. vk. Toller László (MSZP)

4. vk. Páva Zoltán (MSZP)

5. vk. Hargitai János (Fidesz-KDNP)

6. vk. Kocsi László (MSZP)

7. vk. Paizs József (MSZP)

Bács-Kiskun megye

1. vk. Nyitray András (Fidesz-KDNP)

2. vk. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) --- Ebben a kerületben nem számlálták össze a voksokat, mert a helyi választási bizottság úgy döntött: meg kell ismételni a választások második fordulóját. Horváth Zsolt megfellebbezte a határozatot.

3. vk. Lezsák Sándor (Fidesz-KDNP)

4. vk. Balogh József (Fidesz-KDNP)

5. vk. Garai István (MSZP) --- Ebben a kerületben a Fidesz kérte a szavazatok újraszámlálását.

6. vk. Font Sándor (Fidesz-KDNP)

7. vk. Semjén Zsolt (Fidesz-KDNP)

8. vk. Szabó Erika (Fidesz-KDNP)

9. vk. Zsigó Róbert (Fidesz-KDNP)

10. vk. Bányai Gábor (Fidesz-KDNP)

Békés megye

1. vk. Molnár László (MSZP)

2. vk. Perjési Klára (MSZP)

3. vk. Erdős Norbert (Fidesz-KDNP)

4. vk. Veress József (MSZP)

5. vk. Domokos László (Fidesz-KDNP)

6. vk. Fetser János (MSZP)

7. vk. Karsai József (MSZP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

1. vk. Fedor Vilmos (MSZP)

2. vk. Simon Gábor (MSZP)

3. vk. Káli Sándor (MSZP)

4. vk. Tompa Sándor (MSZP)

5. vk. Tóth István (MSZP)

6. vk. Faragó Péter (MSZP)

7. vk. Gyárfás Ildikó (MSZP)

8. vk. Gúr Nándor (MSZP) --- Ebben a kerületben a Fidesz kérte a szavazatok újraszámlálását.

9. vk. Ódor Ferenc (Fidesz-KDNP)

10. vk. Hörcsik Richárd (Fidesz-KDNP)

11. vk. Szabó György (MSZP)

12. vk. Kovács Tibor (MSZP)

13. vk. Tállai András (Fidesz-KDNP)

Budapest

1. vk. Nagy Gábor Tamás (Fidesz-KDNP)

2. vk. Balsai István (Fidesz-KDNP)

3. vk. Orosz Sándor (MSZP)

4. vk. Donáth László (MSZP)

5. vk. Csizmár Gábor (MSZP)

6. vk. Kiss Péter (MSZP)

7. vk. Pető Iván (SZDSZ)

8. vk. Kékesi Tibor (MSZP)

9. vk. Filló Pál (MSZP)

10. vk. Szabó Zoltán (MSZP)

11. vk. Hárs Gábor (MSZP)

12. vk. Gegesy Ferenc (SZDSZ)

13. vk. Pál Tibor (MSZP)

14. vk. Arató Gergely László (MSZP)

15. vk. Deák András (Fidesz-KDNP)

16. vk. Molnár Gyula (MSZP)

17. vk. Józsa István (MSZP)

18. vk. Pokorni Zoltán (Fidesz-KDNP)

19. vk. Szanyi Tibor (MSZP)

20. vk. Tóth József (MSZP)

21. vk. Baráth Etele (MSZP)

22. vk. Csiha Judit (MSZP)

23. vk. Hajdu László (MSZP)

24. vk. Vidorné Szabó Györgyi (MSZP)

25. vk. Alexa György (MSZP)

26. vk. Simon Gábor (MSZP)

27. vk. Mester László (MSZP)

28. vk. Burány Sándor (MSZP)

29. vk. Hiller István (MSZP)

30. vk. Podolák György (MSZP)

31. vk. Avarkeszi Dezső (MSZP)

32. vk. Lendvai Ildikó (MSZP)

Csongrád megye

1. vk. Újhelyi István (MSZP)

2. vk. Sándor Klára (SZDSZ)

3. vk. Botka László (MSZP)

4. vk. Vincze László (Fidesz-KDNP)

5. vk. Szirbik Imre (MSZP)

6. vk. Lázár János (Fidesz-KDNP)

7. vk. Buzás Péter (MSZP)

Fejér megye

1. vk. Warvasovszky Tihamér (MSZP)

2. vk. Gógl Árpád (Fidesz)

3. vk. Kálmán András (MSZP)

4. vk. Ecsődi László (MSZP)

5. vk. Schmidt Ferenc (Fidesz-KDNP)

6. vk. Lengyel Zoltán (Fidesz-KDNP)

7. vk. Kelemen András (Fidesz-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye

1. vk. Medgyasszay László (Fidesz-KDNP)

2. vk. Szakács Imre (Fidesz-KDNP)

3. vk. Balogh József (MSZP) --- Ebben a kerületben a Fidesz kérte a szavazatok újraszámlálását.

4. vk. Tóth Tiborné (MSZP)

5. vk. Áder János (Fidesz-KDNP)

6. vk. Ivanics Ferenc (Fidesz-KDNP)

7. vk. Firtl Mátyás (Fidesz-KDNP)

Hajdú-Bihar megye

1. vk. Pósán László (Fidesz-KDNP)

2. vk. Halász János (Fidesz-KDNP)

3. vk. Kósa Lajos (Fidesz-KDNP)

4. vk. Tasó László (Fidesz-KDNP)

5. vk. Gyula Ferencné (MSZP)

6. vk. Csontos János (MSZP) --- Ebben a kerületben a Fidesz kérte a szavazatok újraszámlálását.

7. vk. Márton Attila (Fidesz)

8. vk. Tóth József (MSZP)

9. vk. Kiss Attila (Fidesz-KDNP)

Heves megye

1. vk. Nagy Imre (MSZP)

2. vk. Sós Tamás (MSZP)

3. vk. Magda Sándor (MSZP)

4. vk. Érsek Zsolt (MSZP)

5. vk. Godó Lajos (MSZP)

6. vk. Korózs Lajos (MSZP)

Jász-Nagykun-Szolnok megye

1. vk. Gedei József (MSZP)

2. vk. Szekeres Imre (MSZP)

3. vk. Botka Lajosné (MSZP)

4. vk. Iváncsik Imre (MSZP)

5. vk. Farkas Imre (MSZP)

6. vk. Rózsa Endre (MSZP)

7. vk. Herbály Imre (MSZP)

8. vk. Varga Mihály (Fidesz-KDNP)

Komárom-Esztergom megye

1. vk. Schvarcz Tibor (MSZP)

2. vk. Tatai-Tóth András (MSZP)

3. vk. Keleti Győr (MSZP)

4. vk. Zatykó János (MSZP)

5. vk. Tittmann János (MSZP)

Nógrád megye

1. vk. Boldvai László (MSZP)

2. vk. Juhász Gábor (MSZP)

3. vk. Naqy Andor (Fidesz-KDNP)

4. vk. Balla Mihály (Fidesz-KDNP)

Pest megye

1. vk. Harrach Péter (Fidesz-KDNP)

2. vk. Bóth János István (MSZP)

3. vk. Tóth András (MSZP)

4. vk. Fogarasiné Deák Valéria Eszter (MSZP)

5. vk. Tóth Gábor (Fidesz-KDNP)

6. vk. Czerván György (Fidesz-KDNP)

7. vk. Gál Zoltán (MSZP)

8. vk. Jánosi György (MSZP)

9. vk. Keller László (MSZP)

10. vk. Gulyás Dénes (Fidesz-KDNP)

11. vk. Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP)

12. vk. Kuncze Gábor (SZDSZ)

13. vk. Végh Tibor (MSZP)

14. vk. Szűcs Lajos (Fidesz-KDNP)

15. vk. Czinege Imre (MSZP)

16. vk. Czira Szabolcs (Fidesz-KDNP)

Somogy megye

1. vk. Lamperth Mónika (MSZP)

2. vk. Kolber István (MSZP)

3. vk. Gruber Attila (Fidesz-KDNP)

4. vk. Móring József Attila (Fidesz-KDNP)

5. vk. Szászfalvi László (Fidesz-KDNP)

6. vk. Gyenesei István (független)

Szabolcs-Sztamár-Bereg megye

1. vk. Vojnik Mária (MSZP)

2. vk. Tukacs István (MSZP)

3. vk. Juhász Ferenc (MSZP)

4. vk. Demendi László (MSZP) --- Ebben a kerületben a Fidesz kérte a szavazatok újraszámlálását.

5. vk. Gazda László (MSZP)

6. vk. Veres János (MSZP)

7. vk. Szép Béla (MSZP)

8. vk. Czomba Sándor (Fidesz-KDNP)

9. vk. Fülöp István (Fidesz-KDNP)

10. vk. Tilki Attila (Fidesz-KDNP)

Tolna megye

1. vk. Braun Márton (Fidesz-KDNP)

2. vk. Tóth Ferenc (Fidesz-KDNP)

3. vk. Potápi Árpád (Fidesz-KDNP)

4. vk. Tóth Gyula (MSZP)

5. vk. Hirt Ferenc (Fidesz-KDNP)

Vas megye

1. vk. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ)

2. vk. Hende Csaba (Fidesz-KDNP)

3. vk. Básthy Tamás (Fidesz-KDNP)

4. vk. Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP)

5. vk. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP)

Veszprém

1. vk. Schwartz Béla (MSZP)

2. vk. Bóka István (Fidesz-KDNP)

3. vk. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP)

4. vk. Lasztovicza Jenő (Fidesz-KDNP)

5. vk. Deák Istvánné (MSZP)

6. vk. Horváth Balázs (Fidesz-KDNP)

7. vk. Pál Béla (MSZP)

Zala megye

1. vk. Gyimesi Endre (Fidesz-KDNP)

2. vk. Göndör István (MSZP)

3. vk. Manninger Jenő Vilmos (Fidesz-KDNP)

4. vk. Nógrádi László (Fidesz-KDNP)

5. vk. Vígh László Győző (Fidesz-KDNP)