Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

A futballvilágbajnokság teljes programja

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A Dél-Afrika-Mexikó mérkőzéssel kezdődik a labdarúgó-világbajnokság 2010. június 11-én. Egy hónap múlva avatnak győztest.

A csoport:
június 11.: Dél-Afrika-Mexikó Johannesburg 16
június 11.: Uruguay-Franciaország Fokváros 20
június 16.: Dél-Afrika-Uruguay Pretoria 20:30
június 17.: Franciaország-Mexikó Polokwane 13:30
június 22.: Mexikó-Uruguay Rustenburg 16
június 22.: Franciaország-Dél-Afrika Bloemfontein 16

B csoport:
június 12.: Argentína-Nigéria Johannesburg 13:30
június 12.: Koreai Köztársaság-Görögország Port Elizabeth 16
június 17.: Görögország-Nigéria Bloemfontein 16
június 17.: Argentína-Koreai Köztársaság Johannesburg 20:30
június 22.: Nigéria-Koreai Köztársaság Durban 20:30
június 22.: Görögország-Argentína Polokwane 20:30

C csoport:
június 12.: Anglia-Egyesült Államok Rustenburg 20:30
június 13.: Algéria-Szlovénia Polokwane 13:30
június 18.: Szlovénia-Egyesült Államok Johannesburg 16
június 18.: Anglia-Algéria Fokváros 20:30
június 23.: Szlovénia-Anglia Port Elizabeth 16
június 23.: Egyesült Államok-Algéria Pretoria 16

D csoport:
június 13.: Németország-Ausztrália Durban 16
június 13.: Szerbia-Ghána Pretoria 20:30
június 18.: Németország-Szerbia Port Elizabeth 13:30
június 19.: Ghána-Ausztrália Rustenburg 13:30
június 23.: Ghána-Németország Johannesburg 20:30
június 23.: Ausztrália-Szerbia Nelspruit 20:30

E csoport:
június 14., Hollandia-Dánia Johannesburg 13:30
június 14.: Japán-Kamerun Bloemfontein 16
június 19.: Hollandia-Japán Durban 16
június 19.: Kamerun-Dánia Pretoria 20:30
június 24.: Dánia-Japán Rustenburg 20:30
június 24.: Kamerun-Hollandia Fokváros 20:30

F csoport:
június 14.: Olaszország-Paraguay Fokváros 20:30
június 15.: Új-Zéland-Szlovákia Rustenburg 13:30
június 20.: Szlovákia-Paraguay Bloemfontein 13:30
június 20.: Olaszország-Új-Zéland Nelspruit 16
június 24.: Szlovákia-Olaszország Johannesburg 16
június 24.: Paraguay - Új-Zéland Polokwane 16

G csoport:
június 15.: Elefántcsontpart-Portugália Port Elizabeth 16
június 15.: Brazília-Koreai NDK Johannesburg 20:30
június 20.: Brazília-Elefántcsontpart Johannesburg 20:30
június 21.: Portugália-Koreai NDK Fokváros 13:30
június 25.: Portugália-Brazília Durban 16
június 25.: Koreai NDK-Elefántcsontpart Nelspruit 16

H csoport:
június 16.: Honduras-Chile Nelspruit 13:30
június 16.: Spanyolország-Svájc Durban 16
június 21.: Chile-Svájc Port Elizabeth 16
június 21.: Spanyolország-Honduras Johannesburg 20:30
június 25.: Chile-Spanyolország Pretoria 20:30
június 25: Svájc-Honduras Bloemfontein 20:30

Nyolcaddöntő:
49.: június 26.: 1A-2B Port Elizabeth 16
50.: június 26.: 1C-2D Rustenburg 20:30
51.: június 27.: 1D-2C Bloemfontein 16
52.: június 27.: 1B-2A Johannesburg 20:30
53.: június 28.: 1E-2F Durban 16
54.: június 28.: 1G-2H Johannesburg 20:30
55.: június 29.: 1F-2E Pretoria 16
56.: június 29.: 1H-2G Fokváros 20:30

Negyeddöntő:
57.: július 2.: Győztes 53-Győztes 54 Port Elizabeth 16
58.: július 2.: Győztes 49-Győztes 50 Johannesburg 20:30
59.: július 3.: Győztes 51-Győztes 52 Fokváros 16
60.: július 3.: Győztes 55-Győztes 56 Johannesburg 20:30

Elődöntő:
61.: július 6.: Győztes 57-Győztes 58 Fokváros 20:30
62.: július 7.: Győztes 59- Győztes 60 Durban 20:30

A 3. helyért:
63.: július 10.: Vesztes 61-Vesztes 62 Port Elizabeth 20:30

Döntő:
64. július 11.: Győztes 61- Győztes 62 Johannesburg 20:30 ó