Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Ma rendezik a 100 m síkfutás előcsatározásait

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A londoni olimpia szombati versenynapján - melyen 25 számban osztanak érmeket - negyedik mérkőzését játssza majd a magyar férfi kézilabda-, illetve vízilabda-válogatott. Megkezdődnek a 100 méteres férfi síkfutás csatározásai.

Augusztus 4., szombat (éremosztás 25 számban):
TRIATLON (Hyde Park) - 1
10 ó: NÕI VERSENY - KOVÁCS ZSÓFIA

KÉZILABDA (Copper Box)
férfiak, 4. forduló:
A csoport:
10:30 ó: Tunézia - Nagy-Britannia
15:30 ó: Svédország-Argentína
20:30 ó: Izland-Franciaország
B csoport:
12:15 ó: Koreai Köztársaság-Szerbia
17:15 ó: Horvátország-Dánia
22:15 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) - 6
11 ó: férfi 100 m, selejtező
11:05 ó: női hétpróba, távolugrás - FARKAS GYÖRGYI
11:20 ó: női rúdugrás, selejtező
11:35 ó: férfi 400 m - DEÁK NAGY MARCELL
12:35 ó: női 3000 m akadály
12:40 ó: női hétpróba, gerelyhajítás - FARKAS GYÖRGYI
13:30 ó: férfi 100 m, előfutam
18 ó: FÉRFI 20 KM GYALOGLÁS - HELLEBRANDT MÁTÉ
20 ó: férfi 400 m gát, elődöntő
20:30 ó: NÕI DISZKOSZVETÉS, DÖNTÕ
20:35 ó: női 100 m, elődöntő
20:55 ó: FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTÕ
21:05 ó: női 400 m, elődöntő
21:35 ó: NÕI HÉTPRÓBA, 800 M - FARKAS GYÖRGYI
22:15 ó: FÉRFI 10000 M, DÖNTÕ
22:55 ó: NÕI 100 M, DÖNTÕ

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
Férfiak, 4. forduló:
A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Ausztrália
15:10 ó: Görögország-Spanyolország
16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán
B csoport:
11 ó: Montenegró-Románia
19:20 ó: MAGYARORSZÁG - NAGY-BRITANNIA
20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 4
12:30 Ó: FÉRFI NÉGYES, DÖNTÕ
12:50 Ó: NÕI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTÕ
13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTÕ - helyosztó futamok (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS - B DÖNTÕ 11:50 ó)
13:30 ó: NÕI EGYPÁR, DÖNTÕ

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: Laser (BERECZ ZSOMBOR - 9. és 10. futam 13 ó), 470-es, szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 7. és 8. futam, 15 ó), nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA - 7. és 8. futam, 13 ó)

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő - KÁTÉ GYULA-Vincenzo Mangiacapre (olasz) 16:15 ó, férfi 81 kg, nyolcaddöntő

ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4
20:30 ó: NÕI 50 M GYORS, DÖNTÕ
20:36 Ó: FÉRFI 1500 M GYORS, DÖNTÕ
21:07 Ó: NÕI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTÕ
21:27 Ó: FÉRFI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTÕ - MAGYARORSZÁG

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
Nők, 4. forduló:
A csoport:
11:45 ó: Hollandia-Koreai Köztársaság
14:45 ó: Japán-Belgium
17 ó: Kína - Nagy-Britannia
B csoport:
9:30 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Egyesült Államok - Új-Zéland
22:15 ó: Németország-Argentína

TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2
10 ó: férfi páros, elődöntő
11:30 ó: női páros, bronzmérkőzés
14:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés
15:15 ó: NÕI EGYES, DÖNTÕ
16:45 ó: NÕI PÁROS, DÖNTÕ

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
férfiak, 4. forduló:
A csoport:
10 ó: Tunézia-Franciaország
15:30 ó: Litvánia-Egyesült Államok
23:15 ó: Nigéria-Argentína
B csoport:
12:15 ó: Oroszország-Spanyolország
17:45 ó: Kína-Brazília
21 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)
10 ó: férfi és női nyolcaddöntő

VÍVÁS (ExCeL) - 1
11:30 ó: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19 ó: bronzmérkőzés
20:15 ó: DÖNTÕ

SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 2
10 ó: női kisöbű sportpuska, összetett 3x20 lövés, alapverseny, női trap, alapverseny
13:45 ó: NÕI KISÖBŰ SPORTPUSKA, DÖNTÕ
16 ó: NÕI TRAP, DÖNTÕ

RÖPLABDA (Earls Court)
Férfiak, 4. forduló:
A csoport:
12:30 ó: Nagy-Britannia - Lengyelország
15:45 ó: Ausztrália-Olaszország
21 ó: Argentína-Bulgária
B csoport:
10:30 ó: Németország-Tunézia
17:45 ó: Oroszország-Egyesült Államok
23 ó: Brazília-Szerbia

KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1
11 ó: férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő és vigaszág, negyeddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért
11:30 ó: férfiak: Omnium, repülőkör, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal
17:11 ó: női üldözéses csapatverseny, 1. forduló
18:42 ó: női üldözéses csapatverseny, DÖNTÕ

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló
15:30 ó: női csapatverseny, negyeddöntő

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11:30 ó: díjugratás, egyéni és csapat selejtező

LABDARÚGÁS (Manchester, London - Wembley, Newcastle, Cardiff)
Férfiak, negyeddöntő:
13 ó: Japán-Egyiptom, Manchester, Old Trafford
15:30 ó: Mexikó-Szenegál, London, Wembley
18 ó: Brazília-Honduras, Newcastle, St. James' Park
20:30 ó: Nagy Britannia - Koreai Köztársaság, Cardiff, Millennium Stadion

TENISZ (Wimbledon) - 2
13 ó: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés, FÉRFI PÁROS, DÖNTÕ, NÕI EGYES, DÖNTÕ

GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) - 1
15 ó: női verseny, selejtező
16:26 ó: NÕI VERSENY, DÖNTÕ

MŰUGRÁS (Vizesközpont)
15:30 ó: nők, 3 m, elődöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1
20 ó: FÉRFI 94 KG, A CSOPORT