Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Fél tizenegytől a kajak-kenusokon az ország szeme

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A magyar női vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért száll vízbe a londoni olimpia keddi versenynapján, melyen 21 számban avatnak bajnokot.

Augusztus 7., kedd (éremosztás 21 számban):

Magyar vonatkozású program:
KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)
10:30 ó: férfi K-4 1000 m, előfutamok - KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL (2. futam 10:38 ó), középfutamok
10:46 ó: férfi C-2 1000 m, előfutamok, középfutamok
11:07 ó: női K-1 500 m, előfutamok - KOZÁK DANUTA (2. futam - 11:14 ó), középfutamok
11:35 ó: női K-2 500 m, előfutamok - KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA (3. futam - 11:49 ó), középfutamok

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4
11 ó: női gerelyhajítás, selejtező, A csoport
11:10 ó: férfi 110 m gát, előfutamok - KISS DÁNIEL (5. futam - 11:38 ó), BAJI BALÁZS (6. futam - 11:45 ó)
11:45 ó: férfi hármasugrás, selejtező
11:55 ó: női 5000 m, előfutam
12:25 ó: női gerelyhajítás, selejtező, B csoport - JUHÁSZ VANDA
12:50 ó: férfi 200 m, előfutamok
20 ó: FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTÕ
20:05 ó: női távolugrás, selejtező
20:15 ó: női 100 m gát, elődöntő
20:45 ó: FÉRFI DISZKOSZVETÉS, DÖNTÕ
20:55 ó: férfi 800 m, elődöntő
21:25 ó: női 200 m, elődöntő
22 ó: NÕI 100 M GÁT, DÖNTÕ
22:15 ó: FÉRFI 1500 M, DÖNTÕ

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: kötöttfogás, 66 kg, előcsatározások (LÕRINCZ TAMÁS), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő; 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45 ó: kötöttfogás, 66 kg, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
20:03 ó: 66 KG, DÖNTÕ
20:48 ó: 96 KG, DÖNTÕ

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
nők, az 5-8. helyért:
15:10 ó: Olaszország-Kína
19:20 ó: Oroszország - Nagy-Britannia
elődöntő:
16:30 ó: Egyesült Államok-Ausztrália
20:40 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1
16:30 ó: férfi plusz 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER
20 ó: FÉRFI PLUSZ 105 KG, A CSOPORT

Nem magyar vonatkozású program:
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
férfiak, 5. forduló:
A csoport:
11:45 ó: Ausztrália-Pakisztán
14:45 ó: Argentína - Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia
B csoport:
9:30 ó: Koreai Köztársaság-Hollandia
17 ó: India-Belgium
22:15 ó: Németország - Új-Zéland

LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
11 ó: díjlovaglás, CSAPATVERSENY, DÖNTÕ és egyéni középdöntő

KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 3
11 ó: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, második forduló
11:19 ó: NÕI OMNIUM (3 km-es egyéni üldözéses verseny, 10 km, scratch, 500 M-ES IDÕFUTAM - 17:53 ó)
18:26 ó: NÕI SPRINT, DÖNTÕ
18:57 ó: FÉRFI KEIRIN, DÖNTÕ

MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1
11 ó: férfiak, 3 m, elődöntő
20 ó: FÉRFIAK, 3 M, DÖNTÕ

KÉZILABDA (Copper Box)
nők, negyeddöntő:
11 ó: Brazília-Norvégia
14:30 ó: Spanyolország-Horvátország
18 ó: Oroszország-Koreai Köztársaság
21:30 ó: Franciaország-Montenegró

ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1
női csapatverseny:
12 ó: Koreai Köztársaság-Szingapúr, bronzmérkőzés
16:30 ó: Kína-Japán, DÖNTÕ

TRIATLON (Hyde Park) - 1
12:30: FÉRFI VERSENY