Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Mire érdemes figyelni a szerdai olimpiai programból?

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A kenus Vajda Attila, valamint a Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakos duó, illetve a női kajaknégyes éremért száll vízre a londoni olimpia szerdai versenynapján, melyen a férfi vízilabda-válogatott és a férfi kézilabdacsapat egyformán az elődöntőbe kerülésért küzd.

Augusztus 8., szerda (éremosztás 16 számban):

Magyar vonatkozású program:
ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4
11 ó: férfi rúdugrás, selejtező
11 ó: női kalapácsvetés, selejtező, A csoport
11:10 ó: férfi tízpróba, 100 méter - SZABÓ ATTILA
11:45 ó: férfi 5000 méter, előfutam
12:10 ó: férfi tízpróba, távolugrás - SZABÓ ATTILA
12:25 ó: női kalapácsvetés, selejtező, B csoport - ORBÁN ÉVA
12:35 ó: női 800 m, előfutam
14:10 ó: férfi tízpróba, súlylökés - SZABÓ ATTILA
19 ó: férfi tízpróba, magasugrás - SZABÓ ATTILA
20:05 ó: férfi gerelyhajítás, selejtező
20:15 ó: férfi 110 gát, elődöntő
20:45 ó: női 1500 m, elődöntő
21:05 ó: NÕI TÁVOLUGRÁS, DÖNTÕ
21:10 ó: férfi 200 m, elődöntő
21:45 ó: NÕI 400 GÁT, DÖNTÕ
22 ó: NÕI 200 M, DÖNTÕ
22:15 ó: FÉRFI 110 GÁT, DÖNTÕ
22:30 ó: férfi tízpróba, 400 m - SZABÓ ATTILA

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: női 48 kg előcsatározások az elődöntőig, 63 kg előcsatározások az elődöntőig - SASTIN MARIANNA
18:45 ó: női 48 kg és 63 kg, vígaszág, bronzmérkőzés
20:03: NÕI 48 KG, DÖNTÕ
20:48 ó: NÕI 63 KG, DÖNTÕ

KAJAK-KENU (Eton Dorney) - 4
10:38 ó: FÉRFI K1-1000 M, DÖNTÕ
10:56 ó: FÉRFI C-1 1000 M, DÖNTÕ - VAJDA ATTILA
11:24 ó: FÉRFI K-2 1000 M, DÖNTÕ - DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND
11:44 Ó: NÕI K-4 500 M, DÖNTÕ - SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA

KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)
Férfi negyeddöntő:
12 ó: MAGYARORSZÁG-Izland
15:30 ó: Franciaország-Spanyolország
19 ó: Svédország-Dánia
22:30 ó: Horvátország-Tunézia

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
Férfi negyeddöntő:
15:30 ó: Spanyolország-Montenegró
16:50 ó: Szerbia-Ausztrália
19:40 ó: Olaszország-MAGYARORSZÁG
21 ó: Horvátország-Egyesült Államok

Nem magyar vonatkozású program:
ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1
12 ó: férfi csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong
16:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTÕ: Kína-Koreai Köztársaság

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
Nők:
9:30 ó: a 9. helyért: Japán - Dél-afrikai Köztársaság
12:30 ó: a 7. helyért: Koreai Köztársaság-Németország
16:30 ó: elődöntő: Hollandia - Új-Zéland
21 ó: elődöntő: Argentína - Nagy-Britannia

KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya)
16 ó: női kiemelési futamok
16:40 ó: férfi kiemelési futamok

KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)
férfiak, negyeddöntő:
15 ó: Oroszország-Litvánia
17:15 ó: Franciaország-Spanyolország
21 ó: Brazília-Argentína
23:15 ó: Egyesült Államok-Ausztrália

LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
13 ó: EGYÉNI DÍJUGRATÁS, DÖNTÕ

MŰUGRÁS (Vizesközpont)
20 ó: női toronyugrás, selejtező

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: női 51 kg, elődöntő, női 60 kg, elődöntő, női 75 kg, elődöntő
21:30 ó: férfi 49 kg, negyeddöntő, férfi 64 kg, negyeddöntő, férfi 81 kg, negyeddöntő

RÖPLABDA (Earls Court)
férfiak, negyeddöntő:
15 ó: Argentína-Brazília
17 ó: Egyesült Államok-Olaszország
20:30 ó: Lengyelország-Oroszország
22:30 ó: Bulgária-Németország

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája ) - 1
20 ó: női bronzmérkőzés
22 ó: NÕI DÖNTÕ

TEKVONDO (ExCeL) - 2
10 ó: férfi 58 kg, nyolcaddöntő, női 49 kg, nyolcaddöntő
16 ó: férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő
21 ó: férfi 58 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, női 49 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
23:15 ó: NÕI 49 KG, DÖNTÕ
23:30 ó: FÉRFI 58 KG, DÖNTÕ

VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland) - 1
13 ó: férfiak: 49-ES ÉREMFUTAM, nők: Elliott 6m, 470-es