Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Mire érdemes figyelni az olimpia csütörtöki programjában?

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Augusztus 9., csütörtök (éremosztás 23 számban):

Magyar vonatkozású program:
ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5
10 ó: férfi tízpróba, 110 m gát - SZABÓ ATTILA
10:30 ó: női magasugrás, selejtező
10:55 ó: férfi tízpróba, diszkoszvetés - SZABÓ ATTILA
12:35 ó: férfi 4x400 m-es váltó, előfutamok
13:55 ó: férfi tízpróba, rúdugrás - SZABÓ ATTILA
19:30 ó: férfi tízpróba, gerelyhajítás - SZABÓ ATTILA
20:20 ó: FÉRFI HÁRMASUGRÁS, DÖNTÕ
20:30 ó: női 800 m, elődöntő
21 ó: FÉRFI 800 M, DÖNTÕ
21:20 ó: női 4x100 m-es váltó, előfutamok
21:55 ó: FÉRFI 200 M, DÖNTÕ
22 ó: NÕI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTÕ
22:20 ó: FÉRFI TÍZPRÓBA, 1500 M - SZABÓ ATTILA

KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire) - 4
10:30 ó: FÉRFI C-2 1000 M, DÖNTÕ
10:48 ó: FÉRFI K-4 1000 M, DÖNTÕ - KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL
11:15 ó: NÕI K-1 500 M, DÖNTÕ - KOZÁK DANUTA
11:42 ó: NÕI K-2 500 M, DÖNTÕ - KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA

HOSSZÚTÁVÚSZÁS (Hyde Park) - 1
13 ó: NÕI 10 KM - RISZTOV ÉVA

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok) - 1
Nők:
15:30 ó: a 7. helyért: Nagy-Britannia - Olaszország
16:50 ó: az 5. helyért: Oroszország-Kína
19:40 ó: bronzmérkőzés: MAGYARORSZÁG-Ausztrália
21 ó: DÖNTÕ: SPANYOLORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK

Nem magyar vonatkozású program:
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
Férfiak:
9:30 ó: a 9. helyért: Argentína - Új-Zéland
12:30 ó: a 7. helyért: Pakisztán-Koreai Köztársaság
16:30 ó: elődöntő: Ausztrália-Németország
21 ó: elődöntő: Hollandia - Nagy-Britannia

TEKVONDO (ExCeL) - 2
10 ó: férfi 68 kg, női 57 kg, küzdelmek a döntőig
21 ó: férfi 68 kg, női 57 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
23:15 ó: NÕI 57 KG, DÖNTÕ
23:30 ó: FÉRFI 68 KG DÖNTÕ

MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1
11 ó: női toronyugrás, elődöntő
20 ó: NÕI TORONYUGRÁS, DÖNTÕ

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna)
11 ó: egyéni összetett, selejtező
15:50 ó: kéziszercsapat, selejtező

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 1
13 ó: nők: Elliott 6m
14 ó: FÉRFIAK: 470-ES, ÉREMFUTAM

LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
13:30 ó: EGYÉNI DÍJLOVAGLÁS, DÖNTÕ

LABDARÚGÁS (Coventry, London - Wembley) - 1
nők:
14 ó: bronzmérkőzés: Kanada-Franciaország, Coventry, Városi Stadion
20:45 ó: DÖNTÕ: EGYESÜLT ÁLLAMOK-JAPÁN, WEMBLEY STADION

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: női 55 és 72 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45 ó: női 55 és 72 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
20:03 ó: NÕI 53 KG, DÖNTÕ
20:48 ó: NÕI 72 KG, DÖNTÕ

KERÉKPÁR - BMX (BMX Track)
16 ó: férfi negyeddöntő
MŰÚSZÁS (Vizesközpont)
16 ó: csapatverseny, kötelező

RÖPLABDA (Earls Court)
női elődöntő:
16 ó: Koreai Köztársaság-Egyesült Államok
20:30 ó: Brazília-Japán

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) - 3
17:30 ó: NÕI 51 KG, DÖNTÕ
17:45 ó: NÕI 60 KG, DÖNTÕ
18:15 ó: NÕI 75 KG, DÖNTÕ

KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)
női elődöntő:
18 ó: Ausztrália-Egyesült Államok
22 ó: Oroszország-Franciaország

KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)
női elődöntő:
18 ó: Norvégia-Koreai Köztársaság
21:30 ó: Spanyolország-Montenegró

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade) - 1
20 ó: férfi bronzmérkőzés
22 ó: FÉRFI, DÖNTÕ