Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Kikre érdemes figyelni az olimpia pénteki versenynapján?

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

Augusztus 10., péntek (éremosztás 17 számban):

Magyar vonatkozású program:
BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: férfi szabadfogás 55 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 74 kg, előcsatározások (HATOS GÁBOR), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45 ó: férfi szabadfogás - 55 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, 74 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
20:03: FÉRFI SZABADFOGÁS 55 KG DÖNTÕ
20:48 ó: FÉRFI SZABADFOGÁS 74 KG DÖNTÕ

KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)
10:30 ó: férfi K-1, 200 m, előfutamok - DUDÁS MIKLÓS (2. futam)
10:47 ó: férfi K-2 200 m, előfutamok
10:51 ó: férfi C-1 200 m, előfutamok - VAJDA ATTILA (4. futam)
11:19 ó: női K-1 200 m, előfutamok - DOUCHEV-JANICS NATASA (1. futam)
12:16 ó: férfi K-1 200 m, középfutam
12:30 ó: férfi C-1 200 m, középfutam
12:51 ó: női K-1 200, középfutam
13:12 ó: férfi K-2 200m, középfutam

KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)
férfi elődöntő:
MAGYARORSZÁG-Svédország 18 ó
Franciaország-Horvátország 21:30 ó

HOSSZÚTÁVÚSZÁS (Hyde Park) - 1
13 ó: férfi 10 km - GERCSÁK CSABA

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
férfiak, az 5-8 helyért:
15:20 ó: Egyesült Államok-Spanyolország
19:30 ó: MAGYARORSZÁG-Ausztrália
elődöntő:
16:40 ó: Horvátország-Montenegró
20:50 ó: Olaszország-Szerbia

Nem magyar vonatkozású program:
ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 6
20 ó: FÉRFI RÚDUGRÁS DÖNTÕ
20:10 ó: női 4x400 m, előfutamok
20:35 ó: NÕI KALAPÁCSVETÉS DÖNTÕ
20:45 ó: férfi 4x100 m, előfutamok
21:05 ó: NÕI 5000 M DÖNTÕ
21:40 ó: NÕI 4X100 M DÖNTÕ
21:55 ó: NÕI 1500 M DÖNTÕ
22:20 ó: FÉRFI 4X400 M DÖNTÕ

GYEPLABDA (Riverbank Aréna) - 1
nők:
a 11. helyért:
9:30 ó: Belgium-Egyesült Államok
az 5. helyért:
12:30 ó: Kína-Ausztrália
bronzmérkőzés:
16:30 ó: Új-Zéland - Nagy-Britannia
döntő:
21 ó: Hollandia-Argentína

KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya) - 2
16 ó: női és férfi elődöntő
17:30 ó: NÕI DÖNTÕ
17:40 ó: FÉRFI DÖNTÕ

KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)
férfiak, elődöntő:
18 ó: Spanyolország-Oroszország
22 ó: Argentína-Egyesült Államok

LABDARÚGÁS (Cardiff)
férfi bronzmérkőzés:
20:45 ó: Koreai Köztársaság-Japán

MŰUGRÁS (Vizesközpont)
20 ó: férfi toronyugrás, selejtező

MŰÚSZÁS (Vizesközpont) - 1
16 ó: CSAPATVERSENY, SZABADONVÁLASZTOTT DÖNTÕ

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 49 kg, elődöntő, férfi 56 kg, elődöntő, férfi 64 kg, elődöntő, férfi 75 kg, elődöntő, férfi 91 kg, elődöntő
21:30 ó: férfi 52 kg, elődöntő, férfi 60 kg, elődöntő, férfi 69 kg, elődöntő, férfi 81 kg, elődöntő, férfi plusz 91 kg, elődöntő

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna)
13 ó: egyéni összetett, selejtező
15:50 ó: kéziszercsapat, selejtező

RÖPLABDA (Earls Court)
férfi elődöntő:
16 ó: Bulgária-Oroszország
20:30 ó: Brazília-Olaszország

TEKVONDO (ExCeL) - 2
10 ó: férfi 80 kg, női 67 kg, küzdelmek a döntőig
21 ó: férfi 80 kg, női 67 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
23:15 ó: NÕI 67 KG DÖNTÕ
23:30 ó: FÉRFI 80 KG DÖNTÕ

VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) - 2
13 ó: férfiak, 470-es ÉREMFUTAM
14 ó: nők, 470-es ÉREMFUTAM
15 ó: nők, Elliott 6m