Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Mire érdemes figyelni szombaton a londoni olimpián?

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenynapján - melynek során 32 számban osztanak érmeket - a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.
Augusztus 11., szombat (éremosztás 32 számban):

Magyar vonatkozású program:

ÖTTUSA (Kézilabdacsarnok, Vizesközpont, Greenwich Park) - 1
9:45 ó: férfi verseny - MAROSI ÁDÁM, KASZA RÓBERT, 9:45 ó: vívás, 14:20 ó: úszás, 16:20 ó: lovaglás, 19:45 ó: kombinált szám (futás, lövészet)

ATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) - 8
10 ó: FÉRFI 50 KM-ES GYALOGLÁS
18 ó: NÕI 20 KM-ES GYALOGLÁS - MADARÁSZ VIKTÓRIA
20 ó: NÕI MAGASUGRÁS, DÖNTÕ
20:20 ó: FÉRFI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTÕ
20:30 ó: FÉRFI 5000 M, DÖNTÕ
21 ó: NÕI 800 M, DÖNTÕ
21:25 ó: NÕI 4X400 M, DÖNTÕ
22 ó: FÉRFI 4X100 M, DÖNTÕ

KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckhinghamshire) - 4
10:37 ó: FÉRFI K-1 200 M, DÖNTÕ - DUDÁS MIKLÓS
10:47 ó: FÉRFI C-1 200 M, B DÖNTÕ - VAJDA ATTILA, DÖNTÕ
11:21 ó: NÕI K-1 200 M, DÖNTÕ - DOUCHEV-JANICS NATASA
11:41 ó: FÉRFI K-2 200 M, DÖNTÕ

HEGYIKERÉKPÁR (Hadleigh Farm, Essex) - 1
13:30 ó: NÕI VERSENY - BENKÓ BARBARA

BIRKÓZÁS (ExCeL) - 3
férfiak, szabadfogás:
14 ó: 60 kg, 84 kg, 120 kg - LIGETI DÁNIEL, előcsatározások a döntőig
18:45 ó: 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzések
19:46 ó: 60 KG, DÖNTÕ
20:21 ó: 84 KG, DÖNTÕ
20:56 ó: 120 KG, DÖNTÕ

Nem magyar vonatkozású program:
GYEPLABDA (Riverbank Aréna) - 1
férfiak:
a 11. helyért:
9:30 ó: Dél-afrikai Köztársaság - India
az 5. helyért:
12:30 ó: Spanyolország-Belgium
bronzmérkőzés:
16:30 ó: Ausztrália - Nagy-Britannia
döntő:
21 ó: Németország-Hollandia

TEKVONDO (ExCeL) - 2
10 ó: női +67 kg, férfi +80 kg, előcsatározások a döntőig
21 ó: női +67 kg, férfi +80 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
23:15 ó: NÕI +67 KG, DÖNTÕ
23:30 ó: FÉRFI +80 KG, DÖNTÕ

MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1
11 ó: férfi toronyugrás, elődöntő
21:30 ó: FÉRFI TORONYUGRÁS, DÖNTÕ

RÖPLABDA (Earls Court) - 1
nők:
bronzmérkőzés:
12:30 ó: Japán-Koreai Köztársaság
DÖNTÕ:
19:30 ó: BRAZÍLIA-EGYESÜLT ÁLLAMOK

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 1
13 ó: nők, elliott 6m, kisdöntő
14:05 ó: NÕK: ELLIOTT 6M, DÖNTÕ

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna) - 1
14:30 ó: EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTÕ

LABDARÚGÁS (London-Wembley Stadion) - 1
16 ó: FÉRFI DÖNTÕ: BRAZÍLIA-MEXIKÓ

KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok) - 1
nők:
bronzmérkőzés:
18 ó: Ausztrália-Oroszország
DÖNTÕ:
22 ó: EGYESÜLT ÁLLAMOK-FRANCIAORSZÁG

KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok) - 1
nők:
bronzmérkőzés:
18 ó: Koreai Köztársaság-Spanyolország
DÖNTÕ:
21:30 ó: NORVÉGIA-MONTENEGRÓ

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) - 5
21:30 ó: FÉRFI 49 KG, DÖNTÕ
21:45 ó: FÉRFI 56 KG, DÖNTÕ
22:15 ó: FÉRFI 64 KG, DÖNTÕ
22:45 ó: FÉRFI 75 KG, DÖNTÕ
23:15 ó: FÉRFI 91 KG, DÖNTÕ