Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Európa Liga - Gulácsiék százszázalékosak maradtak és továbbjutottak

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
Gulácsi Péter csapata, a Salzburg megőrizte hibátlan mérlegét a labdarúgó Európa Liga csoportkörének csütörtöki, negyedik fordulójában, amelynek során idegenben győzte le 3-1-re a Standard Liege együttesét.

A magyar kapus végigvédte az összecsapást, amelynek megnyerésével a Salzburg bebiztosította a helyét az egyenes kieséses szakaszban, a legjobb 32 között.

A C csoportból a Salzburg mellett a dán Esbjerg is biztosan továbbjut, ahogyan a csütörtöki eredmények nyomán a Valencia, a Ludogorec, a Rubin Kazany, a Fiorentina és a Dnyipro is.

Európa Liga, csoportkör 4. forduló:
A csoport:
St. Gallen (svájci)-Valencia (spanyol) 2-3 (1-1)
korábban:
Kubany (orosz)-Swansea City (angol) 1-1 (0-1)
A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) FC Valencia 9 pont, 2. Swansea City 8, 3. St. Gallen 3, 4. Kubany 2

B csoport:
Ludogorec (bolgár)-Csernomorec Odessza (ukrán) 1-1 (0-0)
PSV Eindhoven (holland)-Dinamo Zagreb (horvát) 2-0 (1-0)
A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) Ludogorec 10 pont, 2. PSV Eindhoven 7, 3. Csernomorec Odessza 4, 4. Dinamo Zagreb 1

C csoport:
Esbjerg (dán)-Elfsborg (svéd) 1-0 (0-0)
Standard Liege (belga)-Salzburg (osztrák) 1-3 (0-2)
A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) Salzburg 12 pont, 2. (és már továbbjutott) Esbjerg 9, 3. Standard Liége 1 (4-8), 4. Elfsborg 1 (2-8)

D csoport:
Maribor (szlovén)-Zulte Waregem (belga) 0-1 (0-1)
korábban:
Rubin Kazany (orosz)-Wigan Athletic (angol) 1-0 (1-0)
A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) Rubin Kazany 10 pont, 2. Wigan Athletic 5, 3. Zulte Waregem 4, 4. Maribor 3

E csoport:
Dnyipro (ukrán)-Pacos Ferreira (portugál) 2-0 (1-0)
Pandurii (román)-Fiorentina (olasz) 1-2 (1-0)
A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) Fiorentina 12 pont, 2. (és már továbbjutott) Dnyipro 9, 3. Pandurii 1 (2-7), 4. Pacos Ferreira 1 (1-8)

F csoport:
APOEL (ciprusi)-Girondins Bordeaux (francia) 2-1 (1-1)
Makkabi Tel-Aviv (izraeli) - Eintracht Frankfurt (német) 4-2 (3-0)
A csoport állása: 1. Eintracht Frankfurt 9 pont, 2. Makkabi Tel-Aviv 7, 3. APOEL 4, 4. Girondins Bordeaux 3

később:
G csoport:
Rapid Wien (osztrák)-Genk (belga) 21.05
Thun (svájci)-Dinamo Kijev (ukrán) 21.05
H csoport:
Sevilla (spanyol)-Slovan Liberec (cseh) 21.05
Estoril (portugál)-SC Freiburg (német) 21.05
I csoport:
Rijeka (horvát)-Olympique Lyon (francia) 21.05
Guimaraes (portugál)-Real Betis (spanyol) 21.05
J csoport:
Legia Warszawa (lengyel)-Trabzonspor (török) 21.05
Lazio (olasz)-Apollon Limasszol (ciprusi) 21.05
K csoport:
Tromsö (norvég)-Anzsi Mahacskala (orosz) 21.05
Tottenham Hotspur (angol)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 21.05
L csoport:
AZ Alkmaar (holland)-Sahtyor Karagandi (kazah) 21.05
Makkabi Haifa (izraeli)-PAOK (görög) 21.05