• Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
Korpási Bálint bronzérmet nyert a kötöttfogásúak 71 kilogrammos kategóriájában vasárnap, a Rigában zajló birkózó Európa-bajnokság zárónapján.

A BVSC 28 éves sportolója a helyosztón a román Tomi Claudiu Hinoveanu ellen lépett szőnyegre, s rendkívül magabiztosan, 9-0-ás állásnál technikai tussal győzött.

Korpási a magyar küldöttség harmadik érmét szerezte meg Rigában, ahol kedden Sastin Marianna a nők 63 kilogrammos súlycsoportjában, majd csütörtökön Galambos Ramóna a nők 55 kilós kategóriájában végzett a harmadik helyen.