Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Ma sem fog unatkozni - sportműsor a tévében

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
Német és angol rangadó, Formula-1, női kézilabda és vízilabda - mindez látható lesz a tévékben szombaton.

november 25., szombat:

M4 Sport

10.55 és 13.55: Formula-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Újpest FC

17.45: Vízilabda, női ob I, BVSC-Zugló Diapolo - UVSE

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky Haladás-Ferencváros

Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Eibar

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Málaga

18.15: Kézilabda, Möbelringen Kupa, női felkészülési torna, Norvégia, Norvégia-Magyarország

20.30: Labdarúgás, La Liga, Levante-Atlético Madrid

Sport 2

14.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Csehovszkije Medvegyi-Sporting

17.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Balatonfüred-Granollers

Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

9.30: Északi összetett, világkupa, Ruka, síugrás

10.45: Sífutás, világkupa, női klasszikus stílusú 10 km, Ruka

11.45: Szánkó, világkupa, Winterberg

12.45: Sífutás, világkupa, férfi klasszikus stílusú 15 km, Ruka

14.00: Északi összetett, világkupa, Ruka, sífutás

16.00: Síugrás, világkupa, Ruka

18.15: Alpesi sí, világkupa, Killington, női óriás-műlesiklás

20.10: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás

21.45: Sznúker, északír open

Eurosport 2

10.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen, női döntő

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Schalke 04

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Bayern München

20.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Japán

Digisport 1

15.00: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Sampdoria

18.00: Labdarúgás, Serie A, Chievo-SPAL

20.30: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Internazionale

Digisport 2

14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Belgium

18.00: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Verona

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Bordeaux

Digisport 3

15.00: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország - Dél-afrikai Köztársaság

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Nantes

20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Beveren-Charleroi

Spíler TV

16.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Brighton

18.30: Labdarúgás, Premier League, FC Liverpool-Chelsea