Okosrádió

Meghallgatom Élő adás

Bajnokok ligája és kézis világbajnokság - sportműsor a tévében

Okosrádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 6., szerda

M4 Sport

16.45: Női vízilabda ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - UVSE

18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, al-Dzsazira - Auckland City

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Borussia Dortmund

Sport 1

13.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Oroszország-Japán

17.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Németország-Kína

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Liverpool-Szpartak Moszkva

Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, AK Barsz-SZKA

20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Brazília-Dánia

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1

18.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Pénzügyőr - Gazprom-Ugra Szurgut

Film Mánia

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Doneck-Manchester City

december 7., csütörtök

Sport 1

14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország

20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia

Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt

18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-1. FC Köln

Digisport 2

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Austria Wien-AEK Athén

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja Luhanszk-Athletic Bilbao

Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Atalanta-Olympique Lyon

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Olympique Marseille-Salzburg

Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Eurosport 2

10.15, 11.15 és 12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Japán

Spíler TV

1.30: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Calgary Flames

RTL II

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-BATE Boriszov